Żołądkowa podbija bankiety i salony

2008-08-11

Bursztynowa karnacja, trzy oblicza (z miodem, z miętą, tradycyjna), …towarzyska. Mowa o Żołądkowej Gorzkiej, która podbija bankiety i salony. Gale, rozdania nagród, pokazy mody, festiwale, premiery filmowe... Okazji do bywania i pokazywania się nie brakuje. Jakby tego było mało, podbija serca degustatorów alkoholi na prestiżowych światowych konkursach. Bez wstydu podnosi rękawicę i w jednym rzędzie staje do rywalizacji z topowymi alkoholami.

Podwójne złoto zdobyła Żołądkowa Gorzka w konkursie The Central Europe Wine & Spirits Challenge 2008 Edition, który gościł w Polsce na targach IFE Poland. Robert Joseph, światowej sławy znawca win i alkoholi, przyznał jej złoty medal w kategorii napojów spirytusowych, a w kategorii Best Sprit niekwestionowanie zwyciężyła WŻG w wersji Special Edition.

Z konkursu Drinks International w Londynie Żołądkowa przywiozła zaszczytne wyróżnienie, które otrzymała w kategorii Best Flavoured Vodka. Także w rodzimym kraju jej popularność nie słabnie, czego dowodem jest statuetka „Perła Rynku FMCG 2008”, którą Wódce Żołądkowej Gorzkiej z Miętą przyznał branżowy miesięcznik „Wiadomości Handlowe”.

To między innymi dlatego Żołądkowa jest najchętniej widzianym partnerem alkoholowym na wielu imprezach zamkniętych. Dobry humor i doskonała zabawa towarzyszyły gościom podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku (26-28.06). Na „Prywatce u Tadka na benefisie Detko Band” goście festiwalowi zgodnie twierdzili, że serwowane na żołądkowej gorzkiej drinki sprzyjały doskonałemu humorowi.

Tegoroczny Festiwal Gwiazd w Gdańsku (03-06.07) przyciągnął najwybitniejszych polskich artystów świata sztuki i… Żołądkową Gorzką. Jak przystało wysokiej rangi festiwalowi, sygnowanemu znanymi nazwiskami, gwiazdy celebrowały wydarzenie na zamkniętych bankietach w hotelu Heweliusz, gdzie do vip baru na drinka zaprosiła je marka Żołądkowa.

Popularnego trunku nie mogło zabraknąć na prestiżowej gali miesięcznika Gentleman (19.06) – Gali 100 Najbardziej Wpływowych Gentlemanów Roku. Wpływowym osobistościom najbardziej smakowały koktajlowe nowości, serwowane na bazie bursztynowego trunku. Żołądkowa Gorzka przyjęła zaproszenie między innymi na premierę filmu Nadzieja w Nowym Kinie Praha, na specjalny pokaz sztuki Cavewoman w Teatrze Bajka, pokaz mody Natalii Jaroszewskiej, uroczystą urodzinową premiera filmu "Niezawodny system", w którym główną rolę zagrała jubilatka Alina Janowska, czy Galę Internetowy Samochód Roku.
Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra