Świąteczne chwile z Goplaną i Solidarnością

2013-11-27

Boże Narodzenie to rodzinne święta pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Aby podkreślić atmosferę tych magicznych dni, dwie polskie marki Goplana i Solidarność przygotowały wspólną ofertę słodyczy w świątecznej szacie graficznej.

Wspólna, bogata i różnorodna oferta Goplany i Solidarności obfituje w znane oraz lubiane słodycze marek w opakowaniach ze świątecznym motywem, a także produkty specjalnie dedykowane świętom. Bożonarodzeniowa propozycja została przygotowana z myślą o wszystkich grupach konsumentów. Składa się na nią szeroki wachlarz słodkości: czekolady, wyśmienite praliny, trufle, czekoladki i produkty skierowane do dzieci.

Opakowania produktów zdobią świąteczno-zimowe akcenty, z dominującym prezentowym motywem złotej kokardy. Dzięki gustownej świątecznej i dziecięcej szacie graficznej sprawdzą się zarówno jako eleganckie prezenty dla najbliższych, jak i drobniejsze upominki dla dzieci.

Wspólna oferta Goplany i Solidarności to różnorodne czekoladowe produkty, w wielu formach podania. Bożonarodzeniowa propozycja Goplany obejmuje czekolady w świątecznej szacie graficznej: Oryginalną Mleczną i Klasyczną Gorzką. Ofertę marki dla najmłodszych konsumentów tworzą jedyne na rynku figurki nadziewane w czekoladzie: Figurka karmelowa Mikołaj oraz Figurka karmelowa Renifer, a także czekolada Alpejska w opakowaniu z wizerunkiem Mikołaja.

Na bożonarodzeniową ofertę Solidarności składają się wyśmienite czekoladki, trufle i praliny. Koneserzy i amatorzy Śliwki Nałęczowskiej i Wiśni w likierze mają do wyboru kilka wariantów opakowań różniących się formą podania. Specjalną grafikę zyskały czekoladki z likierem, z alkoholizowanym kremem, odświętnie prezentują się praliny: z kremami, z ciemnej i mlecznej czekolady. A wśród nich m.in.: Złota Malaga, Czekoladki z Klasą, Czekoladowe Kreacje, Czekoladowe Tajemnice czy L’amour. Produkty są dostępne w prezentowych formach (bombonierki, torebki, kartoniki) oraz na wagę.

Ofertę bożonarodzeniową uzupełniają galaretki w czekoladzie Mella o smaku pomarańczowym, wiśniowym, cytrynowym i czarnej porzeczki. Świąteczną grafikę zyskały opakowania ciastek Jeżyki Classic, Jeżyki Kokos oraz puszyste pianki Rajskie Mleczko o smaku waniliowym.

Wsparciem dla handlowców są specjalne standy z produktami świątecznymi Goplany i Solidarności, które umożliwiają budowanie modułów ekspozycyjnych w sklepach.

Goplana i Solidarność to dwie silne, uzupełniające się, polskie marki z długą tradycją i bogatą ofertą słodyczy. Specjalnością Goplany jest czekolada, z której wydobywa to, co w niej najbardziej magiczne. Solidarność uznanie konsumentów zdobyła dzięki czekoladowym pralinom, które w zaskakujący sposób łączą różnorodne nadzienia, smaki i faktury. Razem dostarczają słodkiej przyjemności oraz radości na każdą okazję.


Klasyczna Gorzka
Czekoladki z wiśnią w likierze
Oryginalna Mleczna

Figurka karmelowa Renifer
Figurka karmelowa Mikołaj

Źródło: KMC

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?