Szukaj pracy

Dam pracę

TECHNOLOG (Cukiernictwa/Piekarnictwa)

Miejsce pracy: Śląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: Znajomość języka angielskiego (ew. niemieckiego) w stopniu umożliwiającym kontakty z dostawcami poza granicami kraju
Oferent: High Performance Center
Osoba kontaktowa: Anna Bojdo
Adres: ul. Zawiszy Czarnego 4/79
Katowice
Data publikacji: 2013-02-15
Oferta ważna do: 2013-03-01

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta, wiodącej i dynamicznie rozwijającej się firmy zaopatrującej piekarnie, cukiernie, lodziarnie i punkty gastronomiczne poszukujemy kandydatów na stanowisko:
TECHNOLOG
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie szkoleń, prezentacji i wsparcie merytoryczne Klientów z branży piekarniczej i produktów cukierniczych.

Wykształcenie

Umiejętności

Bogate umiejętności praktyczne i wiedza z zakresu produktów cukierniczych i piekarskich (mile widziane doświadczenie w pracy z produktami czekoladowymi, lodowymi, styl angielski, kanapki itd.)

Pasja i zamiłowanie do wykonywanej pracy

Wrażliwość na czystość i higienę oraz estetykę

Samodzielność i samodyscyplina w realizowaniu pracy/zadań

Kreatywność – otwartość na nowe rozwiązania

Umiejętność przekonywania i inspirowania nowymi rozwiązaniami

Umiejętność przekazywania wiedzy

Prawo jazdy

Znajomość języka angielskiego (ew. niemieckiego) w stopniu umożliwiającym kontakty z dostawcami poza granicami kraju

Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywana pracę.

Pracodawca oferuje możliwość rozwoju zawodowego, ciekawy program szkoleń, stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapraszam do kontaktu oraz przesyłania aplikacji.

Liczba wyświetleń: 2609