Szukaj pracy

Dam pracę

Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego / Kasjer-Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa, Mazowieckie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: P.H.U. Topaz
Osoba kontaktowa: Agnieszka Łopińska-Danilak
Adres: ul. Kolejowa 8B
Sokołów Podlaski
Data publikacji: 2015-12-04
Oferta ważna do: 2015-12-18

Zakres obowiązków

P.H.U. Topaz - dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczo-przemysłowych poszukuje do swojego nowego w Warszawie (ul. Grójecka 70) pracowników na stanowisko Sprzedawca Działu Mięsno-Wędliniarskiego oraz Kasjer-Sprzedawca:

Zakres obowiązków:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• budowanie i umacnianie pozytywnych relacji z Klientami,
• dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia,
• odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy,
• utrzymanie porządku na stoisku

Wymagania:
- wysoka motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepie (dział produktów świeżych lub obsługa kasy fiskalnej)
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
- dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista,
- aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego

CV można przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz na firmowej stronie internetowej lub mailem na adres rekrutacja@topaz24.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Liczba wyświetleń: 1109