Szukaj pracy

Dam pracę

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Serpol
Osoba kontaktowa: Anna Kostka
Adres: ul. Drożdżowa 2
Kraków
Data publikacji: 2012-08-28
Oferta ważna do: 2012-09-27

Zakres obowiązków

• Uzgadnianie planu sprzedaży dla regionu oraz opracowywanie planów sprzedaży dla podległych pracowników
• Controlling pracy PH w terenie oraz nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
• Poszukiwanie i wskazywanie najlepszych rozwiązań w zakresie polityki sprzedażowej firmy
• Poszerzanie bazy klientów
• Partycypowanie w negocjacjach z kluczowymi klientami
• Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Ciekawą pracę pełną wyzwań
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników pracy

Umiejętności

• Znajomość procesów handlowych produktów szybko rotujących
• Bardzo dobra znajomość małopolskiego rynku FMCG
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Wysoka orientacja na osiąganie wyników i realizację założonych celów
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i menadżerskie
• Umiejętność pracy wielowątkowej
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• Czynne prawo jazdy kat. B

Doświadczenie

• Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sprzedaży w branży spożywczej
• Doświadczenie zawodowe w strukturach sprzedaży dystrybutora artykułów FMCG
• Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem Przedstawicieli Handlowych

Liczba wyświetleń: 2414