Szukaj pracy

DPM

Dam pracę

GŁÓWNY TECHNOLOG

Miejsce pracy: Katowice, Śląskie
Typ zatrudnienia: Do uzgodnienia
Oferent: DPM
Osoba kontaktowa: Joanna Musiał
Adres: Damrota6/301
Katowice
Telefon: 322510180
Data publikacji: 2010-04-08

Zakres obowiązków

Nasz Klient – dynamicznie rozwijający się producent wyrobów garmażeryjnych
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Główny Technolog

Opis stanowiska:
-Udoskonalanie istniejących produktów i opracowywanie nowych receptur/technologii
-Koordynacja rozwoju oraz wdrażania nowych produktów (od koncepcji do wprowadzania produktów do produkcji seryjnej)
-Przygotowywanie dokumentacji technologicznej
-Organizowanie degustacji akceptujących nowe i zmodernizowane produkty
-Uczestnictwo w próbach produkcyjnych nowych produktów
-Współpraca z innymi jednostkami zakładu w zakresie wdrażania nowych produktów

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Odpowiedzialne stanowisko, udział w rozwoju firmy
-Możliwość rozwoju zawodowego

Wykształcenie

Wykształcenie kierunkowe (technologia żywności i żywienia)

Umiejętności

-Samodzielność w działaniu
-Umiejętność podejmowania decyzji
-Umiejętność współpracy
-Gotowość do wdrażania zmian

Doświadczenie

Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży garmażeryjnej lub gastronomicznej

Liczba wyświetleń: 1092