Szukaj pracy

Dam pracę

Dyrektor handlowy

Miejsce pracy: Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: PGB Human Resources
Osoba kontaktowa: PGB HumanResources
Adres: Składowa 5 B
Poznań
Data publikacji: 2010-09-29

Zakres obowiązków

Obowiązki:

Współtworzenie i nadzór nad pracą i rozwojem działu handlowego
Kreowanie wizerunku firmy oraz polityki sprzedaży produktów firmy
Zarządzanie zespołem handlowym, określanie standardów pracy działu handlowego
Budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami oraz pielęgnacja kontaktów handlowych firmy na poziomie B2B
Nawiązywanie kontaktów handlowych na rynku krajowym (kanał nowoczesny) i rynkach zagranicznych
Koordynacja działań marketingowych oraz współtworzenie polityki handlowej firmy
Analiza rynku i jego trendów pod kątem optymalizacji działań handlowych

Umiejętności

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji pracowników – certyfikat 3560/2. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce Pracy: Siedziba w województwie Wielkopolskim
Nr ref. DHS_10.10_WLKP_S

Wymagania:

Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w dziale sprzedaży firmy z obszaru FMCG
Gotowość pracy w województwie wielkopolskim
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
Doświadczenie w sprzedaży w kanale nowoczesnym
Wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne
Bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i podległego działu
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość MS Office

Doświadczenie

Oferujemy:
Pracę w dużej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Stabilność zatrudnienia
Dużą samodzielność w działaniu

Liczba wyświetleń: 2019