Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Serpol Sp. z o.o.

Dodano: 2012-06-12

Kontakt

Liczba wyświetleń: 466

Oferta sprzedaży

Specjalista ds. eksportu

20 lat działania na terenie Małopolski. Polska tradycja. Nieustanna dynamika i rozwój. Niekwestionowany lider w obszarze dystrybucji artykułów spożywczych i nabiałowych.

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów związanych z eksportem artykułów spożywczych na terenie Unii Europejskiej
• Budowanie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych
• Realizacja założonych planów sprzedażowych
• Przygotowywanie ofert handlowych, ustalanie polityki cenowej, negocjowanie warunków współpracy
• Bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży
• Przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży spożywczej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego /mile widziana znajomość innych języków obcych
• Znajomość specyfiki handlu zagranicznego na rynkach europejskich
• Wykształcenie wyższe / mile widziane kierunkowe
• Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
• Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Samodzielność i doskonała organizacja pracy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku
• Ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań
• Atrakcyjny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników pracy

Aplikacje prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@serpol.com.pl koniecznie z dopiskiem w tytule SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodajesz więcej ofert w Gieldaspozywcza.pl? Załóż konto za darmo