Szukaj firmy


granitory.pl

Informacje ogólne

Granitory.pl jest liderem w dostarczaniu sprzętu do lodów, mrożonych jogurtów, sorbetów i wielu innych produktów w sektorze HoReCa.

Znajdź swojego idealnego partnera!

Aby zapewnić profesjonalną obsługę, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. Oferujemy szeroką gamę urządzeń na każdą potrzebę: wszelkiego rodzaju automaty do lodów włoskich, kremów, jogurtów, granitory i dystrybutory do zimnych napojów, a także czekoladziarki i dyspensery.
Zajmujemy się sprzedażą urządzeń gastronomicznych od ponad 10 lat. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości maszyny, tylko sprawdzonych i renomowanych na świecie producentów. Naszą misją jest konsekwentne dostarczanie maszyn i usług klientom biznesowym na całym świecie. Nasz przeszkolony i doświadczony zespół gwarantuje najlepszą jakość i dokładność.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat UNI EN ISO 9001-2000, co stanowi dodatkową gwarancję dla ich jakości i niezawodności.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Wyślij do nas wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Jeżeli zależy Ci na czasie zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dane kontaktowe
Telefon:
+48 730 363 620
+48 602 877 869

Email:
biuro@granitory.pl

Siedziba firmy
ul. Powiśle 25,
27-600 Sandomierz,
Polska