Szukaj firmy


ZPH "PILEX" SZCZECIN

Informacje ogólne

Jesteśmy producentem i dystrybutorem maszyn i urządzeń dla budownictwa, spełniających każde wymagania użytkowe, techniczne i handlowe.
Oferowane przez nas wyroby mają zastosowanie w wielu dziedzinach działalności gospodarczej.
Są wykorzystywane w dużych zakładach, warsztatach rzemieślniczych, jak i przez indywidualnych użytkowników.
Owocem wieloletniego doświadczenia jest wysoka jakość wyrobów, co znajduje potwierdzenie w przyznawanych medalach oraz nagrodach na targach i wystawach. Długoletnia, aktywna działalność na rynku, łącznie z wielkim doświadczeniem, pozwoliły firmie PILEX stworzyć własny sytem troski o klienta. Wszystkie elementy tego systemu właściwie dostosowane do potrzeb i charakteru polskiego rynku pozwalają nam sądzić, iż zostaliśmy obdarowani zaufaniem odbiorców i użytkowników. Wszystkie maszyny produkowane są z uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania. Poprawki i ulepszenia konstrukcyjne są rezultatem własnych działań rozwojowych, wykonanie maszyn i ich produkcja są nadzorowane według obowiązujących norm technicznych gwarantujących zgodność z wymogami bezpieczeństwa czego wynikiem jest certyfikat CE.
Naszym klientom zapewniamy - poza serwisem - kulturalną i fachową obsługę.
Liczba ponad 180 stałych odbiorców w kraju i stawiane przez nich wymagania zmuszają nas do ciągłej dbałości o jakość i unowocześnienie wyrobów.