Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


WOLDAR Dawid Woliński

Informacje ogólne

WOLDAR rozpoczął swoją działalność w 2006 r. jako wyłączny przedstawiciel Wolstenholme Machine Knives - jednej z największych i najstarszych firm na świecie, produkujących noże i ostrza przemysłowe, które już od ponad 100 lat są synonimem precyzji i wysokiej trwałości.

Zachowując najwyższe parametry techniczne możemy zaoferować Państwu nasze produkty w najwyższej jakości i w konkurencyjnych cenach, z możliwością ich negocjacji. Specjalizujemy się w sprzedaży noży i ostrzy do cięcia i perforacji do maszyn pakujących, krojczych, perforujących i wielu innych używanych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, introligatorskim, poligraficznym, papierniczym, tytoniowym, tekstylnym, drzewnym, meblarskim itd.

Pracownicy firmy WOLDAR pomogą Państwu zarówno w zalezieniu koniecznych rozwiązań technicznych, jak i zaproponują odpowiedni dobór materiału i jego twardość. Jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby naszych klientów i zaoferować najlepsze propozycje także pod względem ekonomicznym.

Pragniemy zaoferować Państwu następujące warunki współpracy:
przygotowanie oferty cenowej w ciągu 48 godzin,
24 h obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu,
dla odbiorców stałych dogodne warunki płatności,
możliwość realizacji zamówień specjalnych,
dla stałych klientów utrzymujemy stany magazynowe,
duża ilość typowych noży dostępnych od zaraz,
świadczymy również usługi w zakresie regeneracji noży.
W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, a dzięki nowoczesnym maszynom wytwarzane przez nas produkty cechują się doskonałym wykonaniem, wysoką trwałością i rosnącym uznaniem klientów na całym świecie.

Wszystkie noże i ostrza produkowane są w angielskiej firmie Wolstenholme Machine Knives. Zastosowano tu najnowsze rozwiązania technologiczne, bowiem różne modele noży podlegają innym procesom produkcji.

Do produkcji noży i ostrzy używana jest stal dostarczana przez wiodące zakłady stalownicze na całym świecie, a przede wszystkim z zaglębia stali w Shieffield. Używamy stali w różnych formach: blachy, zwoje, itd., a połączenie nowoczesnych technologii pozwala na dochowanie najwyższych standardów.

Gatunki stali obejmują:
stal nierdzewną,
stal sprężynową,
stal HSS,
stal węglową,
stal narzędziową.
Istotne znaczenie dla trwałości ostrza ma nie tylko dobór odpowiedniego materiału, jak i jego obróbka, ale także jego wytrzymałość, odporność na ścieranie, udarność oraz sprężystość.

Noże i ostrza wytwarzane są zgodnie z oryginalnym standardami, według norm płaskości i ze ścisłą dokładnością profili zębów, spełniając tym samym wymogi norm europejskich i amerykańskich. Wykorzystując bogate doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie zaoferować produkcję, standardowych oraz realizowanych pod indywidualne zamówienie, najwyższej jakości produktów.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama noży i ostrzy o różnych kształtach, typach oraz wymiarach. W celu wydłużenia ich żywotności istnieje możliwość pokrycia powłoką TiN, TCiN, PTFE, Hard chrome.

Typy noży:
noże zębate i grzebieniowe,
noże faliste i proste,
noże talerzowe i krążkowe,
noże łukowe i ramowe,
noże z ostrzem typu Zig-Zag wraz z kowadłem,
noże i przeciwnoże,
noże do wycinania uchwytów,
noże do wycinania otworów EURO.
Pragniemy również zaznaczyć, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj noża i ostrza.