Szukaj firmy


Trans-Nuss Przedsiębiorstwo wielobranżowe Sp z o.o.

Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo wielobranżowe TRANS-NUSS ma swoją siedzibę w Rokitnie, oddalonym 14 km od Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Wiodącą działalnością naszej firmy jest przerób orzechów laskowych i arachidowych, przeznaczonych do produkcji cukierniczej i piekarniczej. Współpracujemy z wieloma dużymi zakładami przemysłu cukierniczego, jak również z małymi cukierniami zarówno w kraju jak za granicą. Jesteśmy również bezpośrednim importerem orzechów laskowych, arachidowych, rodzynek, wiórek kokosowych, sezamu, siemienia lnu i innych. Posiadamy swoich dostawców w krajach takich jak Turcja, Chiny, Indie, Argentyna, Azerbejdżan, Hiszpania, Włochy i wiele innych. Proponujemy także: - sprzedaż towarów konfekcjonowanych takich jak: kasza, ryż, mąka i inne. Produkty takie pakujemy na zlecenia hurtowni oraz dużych sklepów.

Historia naszej firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych, w ciągu 15 lat działalności stworzyliśmy prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo dysponujące zapleczem magazynowym, maszynami produkcyjnymi takimi jak piece, taśmy do przebierania orzechów, maszyny pakujące itp. oraz środkami transportu dostarczającymi nasze produkty do klienta.

Naszą dewizą zawsze była najwyższa jakość naszych wyrobów, co staramy się osiągnąć pracując w systemie HACCP, oraz ISO 9001:2000. Dysponując rozbudowanym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną zaangażowaną w pracę załogą zapewniamy naszym klientom dogodne warunki współpracy, szybką realizację zamówień, systematyczne dostawy w ciągu całego roku, bardzo dobrą jakość dostarczanych asortymentów proponowanych przez nas towarów i usług (np. prażenie orzechów) wraz z aktualnymi badaniami sanepidu i atestami producenta.

Do państwa dyspozycji pozostają pracownicy działu obsługi klienta w siedzibie firmy. Serdecznie zapraszamy do współpracy.