Szukaj firmy


TechnoMaszBud

Informacje ogólne

TechnoMaszBud" - producent sprzętu rolniczego i grzewczego. Produkujemy takie produkty jak:

Granulatory - to niezbędna rzecz, pomagająca obniżyć koszty karmy dla zwierząt domowych w prywatnych gospodarstwach domowych. Stosowany również jako sprzęt w małej firmie do produkcji granulowanych mieszanek paszowych i peletów paliwowych.

Wytłaczarki do ziarna - jest urządzeniem do wytłaczania przeznaczonym do przekształcania wsadu ziarna w spienione paluszki. Te paluszki są bardzo podobne do pałeczek kukurydzianych dla dzieci - mają również przyjemny zapach i smak. Dlatego zwierzęta lubią jedzenie ekstrudowane bez pozostawiania odpadów.

Łuparki do orzechów - opracowane i kompaktowe niedrogie modele do rozdrabniania orzechów uprawianych na podwórku oraz modele o znacznie wyższej wydajności dla przedsiębiorców zajmujących się przemysłowym przetwarzaniem orzechów włoskich.

Piece na drewno seria "Brześć" - unikalny wynalazek inżynierów "TechnoMashBud" - analogi pieca "Brześć" w dowolnym miejscu na świecie nie jest obecny. Osobliwością tej Pieci jest to, że można ogrzać nie tylko pomieszczenie, w którym ona jest, ale także sąsiednie pokoje.

Ponadto firma produkuje również inne urządzenia grzewcze: urządzenia grzewcze, nagrzewnice powietrza, nagrzewnice, wymienniki ciepła.

Jakość, serwis, demokratyczne ceny i innowacje to cechy wyróżniające firmę "TechnoMashBud". Pozwalają one firmie być wiarygodnym dostawcą swoich produktów na rynku polskim i ukraińskim i iść z duchem czasu.


Podstawowe zasady pracy "TechnoMashBud"

Zorientowane na klienta

Strategia firmy ma na celu zidentyfikowanie i zaspokojenie potrzeb nabywców zarówno teraz, jak iw przyszłości, w celu budowania długoterminowych relacji z nimi.

Przezroczystość

Firma prowadzi otwartą współpracę z konsumentami i dostawcami. Nasz sprzęt jest szeroko stosowany na terenie całej Polski i Ukrainy, a także w wielu krajach poza ich granicami.

Towarzyskość

Upoważnieni pracownicy firmy są zawsze gotowi udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania konsumentów oraz rozwiązywać trudności napotykane przez konsumentów związane z produktami firmy.

Innowacja

Firma tworzy i skutecznie wprowadza innowacje oparte na zasadach marketingu społecznego i etycznego. Priorytet procesów innowacyjnych jest bezpośrednią konsekwencją poprawy bazy materiałowej i technicznej firmy oraz podniesienia poziomu profesjonalizmu personelu. A także specjaliści firmy śledzą za postępem technologicznym na świecie i wdrażają jego innowacje w technologii firmy.

Lojalność

Firma jest gotowa wysłuchać życzenia indywidualnych odbiorców i skorygować produkcję danego produktu na indywidualne zamówienie konkretnego klienta.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Firma ma wysoki poziom odpowiedzialności społecznej wobec pracowników i społeczeństwa.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z firmą "TechnoMashBud", czekamy na listy i połączenia. Chętnie bedziemy współpracowac z Tobą!