Szukaj firmy


SaneChem Sp. z o.o.

Informacje ogólne

To jeden z największych w Polsce producentów preparatów chwmicznych do mycia i dezynfekcji, przeznaczonych dla zakładów branży spożywczej, jak również importer i dystrybutor deliklatesowych artykułów spożywczych .

SANECHEM sp. z o.o. z siedzibą w Łomnej k/Warszawy to renomowany, krajowy producent profesjonalnych preparatów chemicznych oraz urządzeń do mycia i dezynfekcji w przemyśle spożywczym.Na rynku krajowym działamy od 1989 roku. Na trwale wpisaliśmy się w krajobraz solidnych partnerów handlowych i znaczących producentów dostarczających wyroby najwyższej jakości. Jednym z głównych składników sukcesu firmy jest nowatorskie na polskim rynku podejście do problemu mycia i dezynfekcji. Główną zasadą, którą kierujemy się na co dzień, jest indywidualne podejście do problemów związanych z utrzymaniem czystości u każdego z klientów firmy. Ciągle powiększamy obszary naszego działania, dbając o szybkość, jakość i fachowość obsługi.
Od 1999r posiadamy certyfikat systemu zapewnienia jakości ISO 9001.

*PREPARATY:
Preparaty dla przemysłu mięsnego
Preparaty dla przemysłu piwowarskiego i napojowego
Preparaty dla przemysłu mleczarskiego
Preparaty dla gastronomii
*URZĄDZENIA DO MYCIA I DEZYNFEKCJI:
Centralne Systemy Mycia
Wytwornice piany
*DOZOWNIKI
*JEDNORAZOWA ODZIEŻ OCHRONNA:
Jednorazowa odzież ochronna
*WYROBY Z TWORZYW SZTUCZNYCH:
Wyroby z tworzyw sztucznych

KUCHNIE ŚWIATA siedemnaście lat temu były pionierem w imporcie surowców, półproduktów i produktów spożywczych z całego świata. Przez kilkanaście lat doświadczeń na rynku HoReCa umacnialiśmy swoją pozycję jako lidera w imporcie i dystrybucji owoców morza, ryb i wszelkich towarów do kuchni narodowych. Produkty sprowadzamy bezpośrednio od producentów, bądź renomowanych dystrybutorów żywności. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych klientów, a ich grono systematycznie się poszerza. Cały rynek HoReCa stale jest zaskakiwany przez nas nowościami, o które poszerzamy naszą ofertę, dbając jednocześnie o jakość stałej oferty. Produkty dostarczamy na terenie całego kraju własnym transportem, który spełnia wszelkie wymagania dla przewozu żywności. Dbamy również o klientów indywidualnych. Nasze produkty znajdziecie Państwo w renomowanych sklepach. Rozwijamy sieć naszych delikatesów "Kuchnie Świata", gdzie na polskich klientów czekają wspomnienia kulinarne z podróży po świecie, a na gości z zagranicy z ich rodzinnego domu. Nasze produkty pozwolą nacieszyć Państwa podniebienia różnorodnością smaków, uwiodą bogactwem i aromatem.
Aby przybliżać Państwu zalety i tajniki różnych kuchni świata prowadzimy szkolenia i prezentacje kulinarne z udziałem znamienitych kucharzy oraz znawców sztuki kulinarnej. Miejsce spotkań jest dowolne: w siedzibie naszej firmy, naszej restauracji lub indywidualnie u klienta.
Nasza oferta to ryby i owoce morza, jak i wszelakie składniki do kuchni regionalnych z całego świata. Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych klientów, stale wprowadzamy na rynek nowe, ciekawe i niespotykane produkty, pobudzając jednocześnie wyobraźnię szefów kuchni i pasjonatów gotowania. Dostarczamy produkty do gastronomii i sklepów delikatesowych. Sprowadzamy je bezpośrednio od najlepszych producentów z Japonii, Tajlandii, Chin, Wietnamu, Indii, Pakistanu, Libanu, Grecji i innych krajów śródziemnomorskich.
W stałej ofercie posiadamy ponad 3 tysiące produktów. Nasza oferta owoców morza, produktów greckich, japońskich i meksykańskich jest najbogatszą na polskim rynku.