Szukaj firmy


P.P.H.U. "DAKA" Pierogi Łąckie

Informacje ogólne

Firma "DAKA" Pierogi Łąckie powstała w 2003 r. Zakres działalności firmy obejmuje produkcję oraz dystrybucję pierogów mrożonych na terenie małopolski.
Od początku swego istnienia, pierogarnia za kluczowy aspekt produkcji przyjmuje wysoką jakość surowców zawierających naturalne witaminy i minerały. Aby zachować wysoką jakość produktów, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami (poprzez odpowiednie procedury).

W skład naszych pierogów wchodzi:
- wysokiej jakości mięso wieprzowe, przygotowywane od podstaw w naszej firmie, które jest nadzieniem pierogów mięsnych, uszek mięsnych oraz pierogów z Kapustą i Mięsem,
- świeże pieczarki pochodzące z gminy Łącko, będące między innymi składnikiem farszu do pierogów z Kapustą i Grzybami oraz uszek z Grzybami,
- świeża kapusta, odpowiednio doprawiana i przysmażana, wchodzi w skład pierogów z kapustą i grzybami oraz pierogów z kapustą i mięsem.
- biały ser skupowany z okolicznych wsi i przetwarzany w mleczarni z Nowego Sącza, jest podstawą nadzienia pierogów Serowych i pierogów Ruskich.
- całe owoce: jagody(borówki), truskawki, jabłka oraz śliwki. Są nadzieniem pierogów borówkowych, pierogów truskawkowych, pierogów z jabłkiem a tak że pierogów ze śliwą.

Regionalny przepis na ciasto oraz specjalne etapy mrożenia pierogów, minimalizują ich pękanie podczas gotowania, oraz pozwalają cieszyć się smakiem świeżo klejonych pierogów.