Szukaj firmy


Ola-PPHU Sp.z o.o.

Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe "Ola-PPHU Sp. z o.o." z powodzeniem opracowuje, produkuje i wprowadza nowe technologie oraz wyposażenie przemysłu spożywczego i przetwórczego poczynając z 2000 roku na rynek Polski.

Główną specjalizacją firmy jest realizacja urządzeń do: ekstruzji paszy/soi, wytłaczania oleju, transportu, pakowania, mieszania i innych. Także firma zajmuje się inżynierią praktycznie każdej linii z przemysłu spożywczego.

Na firmie Ola-PPHU Sp. z o.o. pracuje linia zrobiona przez naszych pracowników dla produkcji kasz błyskawicznych dla dzieci na bazie zbóż od 6 miesięcy.

Pomogliśmy organizować biznes produkcyjny «pod klucz» około 100 klientom z Polski, Ukrainy, Rosji, Turkmenistanu i innych.

Sukces Ola-PPHU Sp. z o.o. bezpośrednio związany z możliwością zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Kontynuujemy rosnąć, oferując nowe produkty i usługi, które dają naszym klientom przewagę w swojej branży. Jesteśmy gotowi wziąć odpowiedzialność biorąc udział w realizacji projektów o każdym poziomie złożoności, opierając się na wzajemnie korzystnych relacji biznesowych.

U nas pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy zapewniają bezbłędną pracę, jakość, funkcjonalność maszyn. Trwałość produkowanego urządzenia zapewnia się używaniem tylko wysokiej jakości części od zaufanych producentów. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmy jest eksploatacja własnych linii.

Na naszej stronie internetowej Państwo może zapoznać się szczegółową informacją o naszym sprzęcie i zrobić własny wybór.