Szukaj firmy


LoveNature

Informacje ogólne

Jesteśmy producentem [manufakturą] i właścicielem j marki LoveNature © - herbaty, przyprawy, zioła z dużą dawką kwiatów jadalnych i prozdrowotnych ,oraz rodzinną firmą ,która m.inn. uprawia plantację róży dzikiej Rosa Canina. W branży "herbat" mamy doświadczenie od 20 lat na rynku [ pod inną marką ] . .Produkty są w 100% naturalne.

Produkty LoveNature © to oryginalne produkty z nutą dzikiej róży , idealnie pasujące do segmentu niszowych, funkcjonalnych produktów , oraz tzw. "prezentów" .

Proponujemy m.in. herbaty sypane i owocowe z płatkami kwiatów , hibiscus z płatkami słonecznika jak też niepowtarzalne przyprawy z płatkami kwiatów .

Polecamy :

Herbaty zielone sypane z płatkami kwiatów [róży ,chabra,nagietka ,opuncji,maku,hibiscusa,ślazu,wrzosu,słonecznika..... ]
Płatki róży do naparów [herbatka] lub do domowego SPA
Kwiat malwy sudańskiej [hibiscus] z płatkami słonecznika
owoce suszone do naparów [herbatki]
Sól himalajska z płatkami róży - jako przyprawa lub do domowego SPA [250g]
przyprawy z kwiatami [np. fantazyjne .nitki Chilli [20g] , przyprawa z różą [40g] ,przyprawa z płatkami kwiatów chabra .
zioła zamiast soli
Oferujemy dedykowane Zestawy Prezentowe w śnieżnobiałym kuferku LoveNature© z sercem❤ do wyboru [dwie opcje] , które mogą urozmaicić Państwa ofertę .

[cennik w PLN , przeliczenie kursu wg NBP na dzień wystawienia Faktury ]

Zapraszamy do zainteresowania się produktem, do współpracy oraz do odwiedzenia nas na Instagramie https://www.instagram.com/lovenature.life.style.taste/

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Regionalia 21-23.04,stoisko nr 31 www.regionalia.com.pl/dla-zwiedzajacy...

Pozdrawiamy \ Best regards

Filimoniuk

www.lovenature.com.pl

biuro@lovenature.com.pl
export@lovenature.com.pl

+48 501 664 372 , + 48 502 410 229