Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


ICE KALINKA

Informacje ogólne

Firma ICE KALINKA istnieje na rynku od 2009 roku. Od tego czasu prężnie się rozwija. Z roku na rok poszerza swój asortyment, zbiera doświadczenie i stara się ciągle zmieniać na lepsze.

KONTAKT
email: biuro@icekalinka.pl
tel. 602 877 869 / 730 363 620
www.icekalinka.pl

Kreatywność pomaga nam stwarzać produkty wyróżniające się na całym rynku, nowoczesny design, indywidualne formy i kształty opakowań, przykuwają uwagę wielu klientów. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty na terenie Europy: CE i do kontaktu z żywnością wymagany przez Sanepid, a także są produkowane z najwyższej, jakości materiałów z zastosowaniem najlepszych rozwiązań technologicznych.

Posiadamy duże doświadczenie w branży gastronomicznej. Oferujemy nowe i używane maszyny do lodów jak i granitory. Proponujemy państwu tylko sprawdzony sprzęt renomowanych firm:

Carpigiani,
Coldelite
Taylor,
SPM
Electro Freeze,
Kalinka,
Ugolini,
COFRIMELL
Sencotel,
GBG i inne

W ofercie posiadamy również opakowania do granity (kielichy,kubki,słomki), a także wyśmienite syropy w kilku smakach o intensywnym kolorze jak i zapachu. Posiadamy również materiały reklamowe, ułatwiające sprzedaż danego produktu jak i akcesoria potrzebne w każdej lodziarni. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy smak syropu !!!!

Nasze produkty są rozpoznawalne w całej Europie, duża różnorodność produktów i przystępna cena, jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy dużą wiedze na temat prowadzenia biznesu (lodów/granity), którą z wielką chęcią przekażemy naszym klientom.