Szukaj firmy


Eco Trade Sp. z o.o.

Informacje ogólne

ECOTRADE : polski producent dodatków dla piekarnictwa i cukiernictwa

Jako jedna z nielicznych firm jesteśmy polskim producentem i autorem receptur dodatków technologicznych dla branży piekarniczej i cukierniczej. Na rynku branżowym prowadzimy działalność od roku 1993. Jesteśmy identyfikowani jako producent solidny, wytwarzający produkty wysokiej jakości i zapewniający fachową obsługę technologiczną co skłania i zachęca do współpracy z nami dobre hurtownie na terenie całego kraju.

Technologia proponowana przez Eco Trade w połączeniu z doświadczeniem i fachowością polskiego piekarza pozwala wyprodukować pieczywo smaczne, odpowiadające gustom i wymaganiom klienta, a wyśmienite wyroby cukiernicze spełnią oczekiwania cukierników.

Nowoczesny zakład produkcyjny, wprowadzane ISO i HACCP pozwalają na zaliczenie naszej spółki do firm spełniających wszelkie polskie i unijne wymagania jak i obowiązujące standardy. Jednak najlepszym miernikiem jakości jest dla nas zaufanie Klientów, zaopatrujemy przecież systematycznie już kilka tysięcy piekarń i cukierni w całym kraju i poza jego granicami.

Młody, dobrze wykształcony i profesjonalny zespół zapewni Państwu fachową obsługę, doradztwo, a także pomoże przy rozwiązywaniu nietypowych problemów – "JESTEŚMY DLA WAS"