Szukaj firmy


EKOPRODUKT Marek Kubara

Informacje ogólne

Firma EKOPRODUKT jest obecna na rynku od 1993 roku. Zajmujemy się produkcją żywności dietetycznej oraz ekologicznej.

Uczciwość i wiarygodność względem konsumentów, kontrahentów i pracowników jest naszym priorytetem w dążeniu do wytwarzania produktów o najwyższej jakości. Jakość produkcji traktujemy jako nieodzowny element służący wypełnianiu misji, którą jest dostarczanie na rynek żywności i suplementów dla pożytku i zdrowia naszych klientów.

Nasza oferta jest stale poszerzana i dociera do coraz szerszego kręgu odbiorców. Szczególnie mocną i wyróżniającą nas na rynku pozycją są produkty z lnu, produkty wysokobłonnikowe w tym ciastka Otrębusie o zawartości 18% błonnika, prażone ziarna nasion oleistych oraz obszerna lista produktów z amarantusa.

Oferowane przez nas produkty uzyskały pozytywną opinię renomowanych ośrodków badawczych, takich jak: Instytut Włókien Naturalnych w Poznaniu, Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, Akademia Medyczna w Gdańsku, Instytut Przemysłu Tłuszczowego. Badania wykonane przez te ośrodki potwierdziły wysoki standard jakościowy wyrobów EKOPRODUKTU i prozdrowotny wpływ na organizm człowieka.