Szukaj firmy


Cross Trade GmbH

Informacje ogólne

Józef Młynarski założył firmę All Needs LLC w 1991 roku, początkowo w Warszawie.

Mariusz Młynarski, ojciec Józefa, wyemigrował do Polski w 1966 roku w czasie boomu w branży motoryzacyjnej w Warszawie. Zabrał ze sobą dwóch synów i córkę. W ciągu następnych kilku lat Mariusz mógł przywieźć swoją żonę i pozostałe osiem dzieci do Polski.

Mariusz, jego żona i 11 dzieci mieszkało w Warszawie i ostatecznie otworzyło mały sklepik na południowo-zachodniej stronie Warszawy, zwany "Mariusz's Market." Józef, kierował Mariusza dla swojego ojca od 1972 do 1975 roku, a to było początkiem jego doświadczenia w jedzeniu przemysł.

W 1975 r. Rodzina sprzedała Mariusz's Market i kupiła supermarket w Warszawie pod nazwą Home Pride. Po latach pracy w branży supermarketów, Józef poczuł, że Warszawa potrzebuje niezawodnego drugorzędnego hurtownika spożywczego. Wiedział, że lokalny hurtownik może skutecznie opłacić dostawę dużej ilości niezależnych supermarketów w Warszawie.

W 1991 r. Józef wynajął magazyn o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych pod nazwą "Wszystkie potrzeby". Przez pierwsze cztery lata teoria Józefa o drugorzędnym hurtowni spożywczej okazała się trafna - dzięki magazynowi w sercu Warszawy firma była w stanie dostarczyć zamówienia w sposób terminowy i bardziej opłacalny. Słowo nagle zaczęło się rozprzestrzeniać na temat niesamowitej usługi i wspaniałych cen wszystkich potrzeb dostarczanych do niezależnych sklepów spożywczych.

W 1995 r. Hurtowi Dystrybutorzy All Needs, czyli "Wszystkie potrzeby", gdy stał się powszechnie znany swoim klientom, wyrośli z pierwszego magazynu i przenieśli się zaledwie kilka kilometrów do obiektu o powierzchni 90 000 stóp kwadratowych. Ten obiekt miał wyższe sufity i więcej doków załadunkowych. Również w tym miejscu All Needs otworzyło Cash & Carry, zapewniając małym sklepom i stacjom benzynowym miejsce na zakupy spożywcze o wiele tańsze niż ich dostarczenie. Firma zaczęła gwałtownie rosnąć.

Etyka pracy i dążenie do sukcesu Józefa spłynęły do ​​jego synów, Michała i Dariusza, którzy w młodym wieku zaczęli pracować dla All Needs i obecnie zarządzają biznesem.

Pod zarządem i właścicielem Józefa, Michała i Dariusza, All Needs z roku na rok dystrybuuje kolejne produkty. W 2013 r. Zakupili dodatkowy magazyn w następnym sklepie, dodając kolejne 30 000 stóp kwadratowych powierzchni. Dzięki dwóm magazynom o łącznej powierzchni ponad 120 000 stóp kwadratowych, Józef, Michał i Dariusz wraz z ich 120 pracownikami są gotowi zaspokoić wszystkie potrzeby związane z zakupami i przechowywaniem w całym kraju.