Szukaj firmy


Centrum Szkoleniowo Doradcze DECRETUM

Informacje ogólne

CSD DECRETUM to organizacja zrzeszająca grupę konsultantów specjalizujących się we wdrażaniu systemów zarządzania dla przedsiębiorstw, m. in. ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 itp. oraz IFS, BRC, HACCP w tym GMP i GHP. Doświadczenie naszych pracowników poparte jest wykształceniem, szkoleniami oraz udziałem przy realizacji licznych projektów.
Ponadto Centrum Szkoleniowo-Doradcze DECRETUM specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w zakresie ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ergonomii na stanowiskach pracy, włącznie z ochroną przeciwpożarową zakładów.
Nasi konsultanci są fachowcami nie tylko z zakresu systemów zarządzania jakością, BHP, Inspektorami ochrony przeciwpożarowej, Nauczycielami Pierwszej Pomocy, ale jednocześnie są pracownikami naukowymi renomowanych poznańskich uczelni w dziedzinach ściśle związanych z przetwórstwem przemysłowym. Takie przygotowanie konsultantów stanowi gwarancję interdyscyplinarnego podejścia do świadczonych usług.
Założycielem Centrum Szkoleniowo-Doradczego DECRETUM jest dr inż. Marta Purol, doświadczony specjalista w zakresie systemów zarządzania oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Gwarancją najwyższych kompetencji w ramach świadczonych usług jest bogate doświadczenie dotyczące doradztwa, zdobywane od 2000 roku oraz działalność dydaktyczno-naukowa pracowników firmy.