Szukaj firmy


Almar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Informacje ogólne

Działamy na rynku mleczarskim od 1992 r. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek: Dziurawiec, Dziurawiec Wędzony, Żubr, Wędzarek, Baca, Halniak oraz Mixełko Kremowe, a także dystrybutorem produktów nabiałowo-spożywczych najbardziej uznanych producentów w kraju.

Nasze produkty charakteryzuje niezmienna jakość, dobry smak i przystępna cena. Nie stoimy w miejscu i ciągle poszerzamy asortyment własnych marek. W swojej ofercie posiadamy sery szwajcarskie, holenderskie oraz wędzone dostępne w blokach, kawałkach i plastrach.

Ponadto zajmujemy się handlem hurtowym artykułami mleczarskimi i spożywczymi na terenie całej Polski, a także serwisem sklepowym na terenie województw Polski południowo – wschodniej. Naszymi odbiorcami są zarówno hurtownie, hipermarkety, supermarkety jak i pojedyncze sklepy detaliczne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu nabiałem i współpracujemy z większością renomowanych producentów z tej branży w kraju.

Naszymi centrami handlowymi i logistycznymi są Oddziały zlokalizowane w Krakowie, Nowym Targu, Nowym Sączu, Zakopanem i Tarnowie. Dzięki rozwiniętej bazie magazynowo – logistycznej oraz sieci przedstawicieli handlowych gwarantujemy dostawy na terenie całego kraju w terminie 2 dni roboczych oraz wysoką jakość obsługi Klienta.