Szukaj firmy


ADROS Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Adros Sp. z o.o. powstał w 2002 roku w Dobrzycy, jako najnowocześniejsze w Polsce, w pełni zautomatyzowane przedsiębiorstwo uboju kurcząt, oraz rozbioru i konfekcjonowania elementów drobiowych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod zarządzania firmą oraz inwestycji w linię uboju i rozbioru kurcząt firmy LINCO, jesteśmy w stanie zaoferować produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i trwałością, które zapewnione są poprzez zastosowanie chłodzenia owiewowego, co zabezpiecza drób pod względem mikrobiologicznym, jednocześnie nadaje gotowemu wyrobowi odpowiednie walory smakowe i odżywcze, oraz odpowiednich metod oparzania, dzięki którym drób zachowuje naturalną barwę i wygląd naskórka.
Cały proces technologiczny podlega ścisłej kontroli weterynaryjnej. Wdrożone systemy GHP, GMP I HACCP zapewniają jakość zdrowotną jak i handlową naszych produktów, poprzez analizę i eliminowanie zagrożeń na poszczególnych etapach produkcji.
Ponadto zbudowaliśmy swoją bazę surowcową, oparta na długoterminowych kontraktach z wyselekcjonowanymi producentami drobiu, którzy posiadają nowoczesne zaplecze do produkcji, dzięki czemu dostarczają drób o określonych parametrach, monitorowany przez naszą firmę na poszczególnych etapach produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem dobrostanu zwierząt.
Założeniem naszej firmy jest działąnie w cyklu pełnej integracji trzech zakładów - począwszy od zaopatrzenia producenta w paszę, po przyjęcia kurcząt do uboju.
Firma Adros posiada własny specjalistyczny transport, odpowiadający wszelkim wymogom dotyczącym przewozu żywca, oraz pozwalający obniżyć koszty producenta, poprzez wdrożenie nowatorskiego sposobu załadunku.
Nasze wyroby dostępne są na terenie całęgo kraju, oraz za granicą.