Business Blog

Szybkie pakowanie do wysyłki kurierskiej folią stretch na podkładkach z tektury. Rewolucja w logistyce

2013-04-11 | Dział Handlowy

Szybkie pakowanie do wysyłki kurierskiej folią stretch na podkładkach z tektury. Rewolucja w logistyce. Nowatorskie rozwiązanie pakowania elementów i produktów przy pomocy owijarek poziomych na podkładkach z tektury do wysyłki kurierskiej. 

Owijarka pozioma TE 600 to uniwersalne półautomatyczne ow...
Nowatorskie rozwiązanie pakowania elementów i produktów przy pomocy owijarek poziomych na podkładkach z tektury do wysyłki kurierskiej.

Owijarka pozioma TE 600 to uniwersalne półautomatyczne owijarki obsługiwane manualnie przez pracownika. Stół roboczy może być dostosowany do wymagań klienta.
Głowica owijająca może być zamontowany w trzech różnych wysokościach w zależności od zastosowania. Specjalna konstrukcja maszyny pozwala na bezpieczne działanie bezpośrednio w obszarze zawijania. To zapewnia, że obsługa i proces owijania może być wykonywana w sposób prosty i bezpieczny, nawet przy mniejszych i krótszy produktach. Ponadto prędkość obrotowa pierścienia owijania, która jest regulowana przez potencjometr, poszerza zakres stosowania tej nowoczesnej owijarki poziomej.

Owijarki poziome są produkowane w 100% w niemieckiej firmie FEV GmbH. Ich trwałość i jakość pozwoliła firmie FEV w ciągu 12 lat stać się największym dostawcą w Niemczech dla takich rozwiązań. Maszyny są skonstruowane tak aby jak najbardziej ułatwić prace operatorowi. Zarówno zakładanie nowej rolki folii, jak i regulacja jej napięcia zajmuje chwilę.

Możliwość zastosowania folii od 15 mic. daje duże oszczędności w eksploatacji tak samo jak możliwość owinięcia produktu przy pomocy banderoli. Ciekawym i rzadko spotykanym rozwiązaniem w tego typu maszynach jest możliwość stosowania folii już od szerokości 30 mm.

Więcej: 501 685 074 lub mnowak@di-zet.pl

OwijarkiPoziome.pl

Komentarze

  • Owijarki poziome sprawdzają się zwłaszcza przy pakowaniu paczek kompletacyjnych do wysyłki kurierskiej, paczek nieregularnych. Owijarka owija wąską folią stretch całkowicie paczkę, wystarczy nakleić etykietę z danymi odbiorcy i przekazać firmie kurierskiej.

    Gość: Zatowarowanie | 2013-12-05 20:26

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.


Inne wpisy Business Blog tego użytkownika