Szukaj Bloga

Business Blog

Esencja lata w żółtej puszcze

2015-05-05 | Red Bull Communications

Esencja lata w żółtej puszcze. Limitowana seria napoju Red Bull Summer Edition, stworzona z myślą o wakacyjnych miesiącach, będzie dostępna w Polsce od początku maja 2015 r. Owocowa, orzeźwiająca i tropikalna receptura tylko teg...
Limitowana seria napoju Red Bull Summer Edition, stworzona z myślą o wakacyjnych miesiącach, będzie dostępna w Polsce od początku maja 2015 r. Owocowa, orzeźwiająca i tropikalna receptura tylko tego lata w skrzydlatych żółtych puszkach!

Upalne, słoneczne i pełne przygód lato będzie jeszcze bardziej ekscytujące dzięki tropikalnemu smakowi słodkiej pomarańczy, papai, mango i świeżego cytronu oraz orzeźwiającego wpływu na ciało i umysł. Od początku maja 2015 r., tylko przez ograniczony czas, na sklepowych półkach dostępny będzie nowy Red Bull Summer Edition – napój energetyczny Red Bull o owocowym smaku.

Żółta puszka stanie się idealnym towarzyszem na letnie dni – doskonale sprawdzi się zarówno
o poranku przed długim dniem pełnym wykładów na uczelni, podczas gorących dni w pracy, długiej jazdy samochodem, a także przed, w trakcie lub po uprawianiu sportu. Dobrze znana formuła Red Bull Energy Drink jest wyjątkowym źródłem dodatkowej energii.

Specjalna letnia edycja skrzydlatego napoju to także konkurs na Instagramie. Najlepsze zdjęcia z żółtą puszką owocowego Red Bull Summer Edition, opatrzone hashtagiem #latowpuszcze, zostaną nagrodzone.

Więcej informacji na temat produktu oraz konkursu w serwisach społecznościowych:
www.instagram.com/redbullpolska

oraz na dedykowanej stronie internetowej:
energydrink-pl.redbull.com

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.