Dodaj ofertę za darmo

Szukaj Bloga

Business Blog

DP Invest buduję silną pozycje na rynku....

2018-01-10 | DANIEL DP INVEST

DP Invest buduję silną pozycje na rynku..... Firma DP Invest powstała w 2017 roku, bazując na doświadczeniu założycieli. Obecnie zatrudniamy kilkanaście osób, które są decydującym czynnikiem w sukcesie firmy.

Głównym profilem działalności ...
Firma DP Invest powstała w 2017 roku, bazując na doświadczeniu założycieli. Obecnie zatrudniamy kilkanaście osób, które są decydującym czynnikiem w sukcesie firmy.

Głównym profilem działalności firmy jest obrót w handlu zagranicznym oraz krajowym mięsem drobiowym, zarówno świeżym jak i mrożonym.

Kupującym chcemy dostarczać produkty i rozwiązania, które zaspokoją potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Dostawcom pomagamy maksymalizować Ich przychody doradzając przy przygotowaniu towaru.

Nasi odbiorcy to: klienci przemysłowi, pośrednicy handlowi z innych krajów, hurtownicy, sieci handlowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracujemy z dostawcami, którzy gwarantują najwyższą jakość produktów, terminowość dostaw. Nasz dział logistyki zajmuje się dokumentacją od momentu zamówienia do dostarczenia towaru, zdejmując z naszych klientów ciężar obsługi dokumentacyjnej. Dzięki planowaniu płynności finansowej, regulujemy swoje zobowiązania w umówionym terminie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Komentarze

Nie jesteś zalogowany! Dodaj komentarz jako użytkownik portalu Dodaj komentarz anonimowo jako gość.